08.02.2016
Jarmark Tradycji Wielkanocnych 2016

W tym roku Święta Wielkanocne niemal zbiegają się z rozpoczęciem wiosny, a ich zapowiedzią jest odbywający się co roku JARMARK TRADYCJI WIELKANOCNYCH w Arche. Już 12 i 13 marca będziemy mogli poczuć magię Świąt na kolejnym JARMARKU w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 134.

więcej
27.01.2016
Wielka Gala Polskiego Biznesu 2016
więcej
25.01.2016
Relacja z Karnawałowego Balu Charytatywnego

W minioną sobotę 23 stycznia 2016 roku w trakcie KARNAWAŁOWEGO BALU CHARYTATYWNEGO, zorganizowanego przez Fundację Leny Grochowskiej w Pałacu Łochów, można było nie tylko zaszaleć na parkiecie ale i pomóc rodzinie Wojciechowskich z Kazachstanu wrócić do Polski. Środki pozyskane podczas organizacji imprezy zostały przeznaczone na zakup i wyposażenie mieszkania dla rodziny.

więcej
14.01.2016
Zaproszenie na Charytatywny Koncert Walentynkowy

POMÓŻ SPROWADZIĆ DO POLSKI REPATRIANTÓW Z KAZACHSTANU – RODZINĘ PAŃSTWA WOJCIECHOWSKICH, KTÓRA ZAMIESZKA W SIEDLCACH.

więcej
13.01.2016
Zaproszenie na Charytatywny Bal Karnawałowy

Fundacja Leny Grochowskiej ma zaszczyt zaprosić Państwa na Charytatywny Bal Karnawałowy. Po raz kolejny Fundacja będzie zbierać fundusze na zakup i wyposażenie mieszkań dla repatriantów z Kazachstanu. Do uczestnictwa w uroczystości zostaną zaproszeni przedsiębiorcy, ludzie kultury oraz władze lokalne. Będzie to doskonała okazja do zintegrowania się lokalnego środowiska biznesu, jak również pomocy potrzebującym rodakom. Honorowy patronat nad Balem objął Business Center Club oraz Burmistrz Łochowa, zaś patronat medialny Rzeczpospolita, Tygodnik Siedlecki i Radio Podlasie.

więcej
06.12.2015
Relacja z Targów Rękodzieła Artystycznego 2015

Tegoroczne targi odbyły się w hali po sklepie NOMI w Siedlcach przy ulicy Brzeskiej 134. Swoje wyroby zaprezentowało ponad 130 wystawców, którzy zjechali nie tylko z różnych zakątków Polski, ale także z Ukrainy i Białorusi. Nie zabrakło rzeźby ludowej i sakralnej, ozdób choinkowych ręcznie malowanych, haftu, metaloplastyki, ceramiki, wyrobów z gliny, biżuterii artystycznej, decoupagu, malarstwa na płótnie i szkle, rękodzieła na bazie wosku pszczelego, wyrobów z bibuły i wielu innych. Można było również posmakować potraw i wyrobów regionalnych /pieczywo, wędliny, owoce, sery, miody, ciasta.

więcej
01.12.2015
Andrzejkowa Pomoc dla Repatriantów

W sobotę 28 listopada 2015 roku odbył się CHARYTATYWNY BAL ANDRZEJKOWY, zorganizowany przez Fundację Leny Grochowskiej w Pałacu Łochów. Podczas balu odbyła się aukcją obrazów sztuki profesjonalnej i nieprofesjonalnej, która łącznie ze sprzedażą zaproszeń pozwoliła uzyskać kwotę 54  400 zł. Przychód ten zostanie przekazany na zakup mieszkania dla rodziny z Kazachstanu.

więcej
20.11.2015
Oficjalne wyniki w Konkursie Sztuki Nieprofesjonalnej "Szukamy Nikifora"

Nadszedł czas abyśmy poznali wszystkich zwycięzców tegorocznej edycji konkursu.

więcej