GRUPA ARCHE

Nagrody money.pl rozdane

12.05.2022

Podczas gali finałowej Impact'22 nagrodzono najbardziej innowacyjne firmy i ludzi, którzy w nieschematyczny, otwarty i nowoczesny sposób patrzą na biznes i wyznaczają jego trendy.

Władysław Grochowski Prezes Zarządu Arche SA otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii Przedsiębiorca Roku.

Jak pisze redakcja money.pl Władysław Grochowski to jeden z najbardziej cenionych przedsiębiorców z branży nieruchomości. A po wojnie nie szukając poklasku ruszył z pomocą potrzebującym uchodźcom z Ukrainy zapewniając im schronienie w sieci Arche Hoteli.

Nominację otrzymał za pokazanie, jak biznes deweloperski może prowadzić działania odpowiedzialne społecznie i przy tym utrzymywać rentowność. 

To wyjątkowe wyróżnienie w takim towarzystwie. Na tę nagrodę zasługują pracownicy, ja bywam po prostu czasami prezesem. Mam świetny zespół. Potrafimy poruszać się w trudnych sytuacjach, które się zdarzają. Pandemia, wojna w Ukrainie - tego się nikt nie spodziewał. Gratuluję laureatom nagrody. Nie sądziłem, że to w ogóle możliwe” – mówił Władysław Grochowski.

Laureatów nagród wybrała kapituła złożona z prezesów największych polskich firm, doświadczonych managerów, a także przedstawicieli redakcji money.pl oraz Wirtualnej Polski.

Pozostałe aktualności

zobacz wszystkie
Noc muzeów
Noc Muzeów w przestrzeniach hotelowych?  
Weekend Deweloperów
Już 14 maja w Łodzi rozpocznie się
Międzynarodowo, międzykulturowo w Akademiku w Siedlcach
Akademik w Siedlcach, gdzie przygotowujemy ok. 500 miejsc dla uchodźców z U

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!