GRUPA ARCHE

Oferta nieaktualna- Zatrudnimy Dyrektora oddziału Fundacji

13.01.2021

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, już wyłoniliśmywspółpracownika

W związku z tworzeniem nowego oddziału Fundacji, w którym będą działały pracownie artystyczne zatrudniające osoby z niepełnosprawnością, poszukujemy osoby do organizacji i zarządzania oddziałem.

 Kogo szukamy: osoby kreatywnej i energicznej, która nie boi się nowych wyzwań i chce pracować dla ludzi i z ludźmi, zajmować się rzeczami społecznie ważnymi i mieć poczucie głębokiego sensu swojej pracy.

Główne zadania:

- tworzenie oddziału fundacji w Warszawie (dzielnica Ursynów),

- budowanie oraz zarządzanie zespołem podległych pracowników,

- tworzenie konspektu i organizowanie bieżącej pracy oddziału,

- organizacja działań kulturalnych i społecznych w lokalnym środowisku,

- pozyskiwanie grantów,

Oczekiwania:

- samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,

- operatywność, zdolności organizacyjne, dokładność

- duża wyobraźnia i kreatywność

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność

- wrażliwość i empatia

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością,

- umiejętność pisania wniosków o granty/dotacje

Oferujemy:

- satysfakcjonującą pracę

- samodzielne stanowisko pracy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie, gdzie celem nie jest tylko zysk

- dobre i stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@fundacjalenygrochowskiej.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Fundację Leny Grochowskiej.”

Pozostałe aktualności

zobacz wszystkie
Dobra firma 2020 - Nagroda ZPP
Z przyjemnością prezentujemy nagrodę Dobra Firma 2020, której zostaliśmy laureatem w kategorii - Najleps
Charytatywna aukcja on-line
Zapraszamy do udziału w charytatywnej aukcji on-line na rzecz podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej.
Black Weeks u deweloperów w Łodzi
Uczestniczymy w BLACK WEEKS w Łodzi!!!16 – 31 listopadaCo na Was czeka?Atrakcyjne ce