Cykl „Jak inwestować w nieruchomości?”, porusza tematy związane z inwestowaniem od strony ekonomicznej, ale także kwestię wpisania się nieruchomości zabytkowych w środowiska lokalne i budowanie społeczności wokół nich.
Spotkania odbywają się w ramach Studia 22, którego nazwa pochodzi od dnia miesiąca, kiedy to odbywają się webinary.
Każdego 22-go zapraszamy na rozmowy z gośćmi oraz interakcję z widzami.
Cykl prowadzi Magdalena Sidorowicz – dyrektor sprzedaży Arche S.A.
22 października zapraszamy na IX spotkanie on-line z cyklu.
Przeprowadzimy szczegółową analizę sektora inwestowania w nieruchomości. Omówimy obecne trendy na ryku, jakie nieruchomości przyniosą pewny zysk przy wymaganym minimalnym wkładzie środków finansowych. Zaprezentujemy System Arche oraz aktualną ofertę inwestycyjną Arche.
W październikowym Studiu 22 poruszymy temat inwestowania w nieruchomości zabytkowe z samej Cukrowni Żnin. To 35 hektarów przestrzeni, na której odrestaurowaliśmy budynki XIX-wiecznej fabryki, dając jej drugie życie w postaci centrum konferencyjno-wypoczynkowego. Tworzyliśmy je w oparciu o ideę „miasta w mieście”. Dlatego w tej postindustrialnej enklawie nad brzegiem jeziora znaleźć można wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu: dwa budynki hotelowe, sale konferencyjne, lobby bar Rozprężacz, restauracje Melasa, Turbinownia, Sacharoza, bar oraz kręgielnia Wirownia, własny browar Stacja Filtracja, kino Burakino, SPA czy park wodny.
Cukrownia Żnin to dzisiaj Park industrialny, który realizuje również misję przywrócenia terenu dla lokalnej społeczności. Stworzyliśmy miejsce nietuzinkowe w którym wypoczniemy, zrelaksujemy się i odkryjemy ciekawe pofabryczne detale.
O opuszczonych zabytkach i ich rewitalizacji, inwestowaniu w systemie Arche, społecznej odpowiedzialności oraz lokalności, opowiedzą:
Władysław Grochowski – prezes Arche SA
Damian Czajkowski – dyrektor Cukrownia Żnin
Transmisja na żywo dostępna na stronie https://live.arche.pl/ oraz https://www.facebook.com/grupaarche
Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia
Arche i
naszych obiektów!