Aplikacja Arche Hotele

Najlepsze oferty hotelowe w naszej aplikacji

POBIERZ

ARCHE GRUPA

Charytatywna aukcja on-line

02.12.2020

Zapraszamy do udziału w charytatywnej aukcji on-line na rzecz podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej.

Licytujemy w wydarzeniu na Facebook'u bezpośrednio pod każdym zdjęciem.
Bezpośredni link do aukcji https://www.facebook.com/events/195674148768998/?active_tab=discussion
Cena wywoławcza obrazu to 100 zł.
Licytacja potrwa do 06 grudnia do godziny 23:45, a po jej zakończeniu skontaktujemy się z wygranymi w wiadomości prywatnej w celu przekazania wszelkich formalności oraz odbioru prac.

Głównym obszarem działań Fundacji Leny Grochowskiej jest szeroko pojęte wsparcie osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Tworzymy miejsca pracy, zatrudniamy kilkadziesiąt osób z porażeniem dziecięcym, zespołem downa, wodogłowiem, epilepsją, autyzmem czy z schizofrenią, które tworzą niepowtarzalną ceramikę, dekoracje wnętrz, obrazy, autorskie torby i t-shirty oraz rzeźbę.
Jeszcze dwa lata temu nikt nie wierzył, że będą pracowali. Dzisiaj pod marką „toMy” tworzą niesamowite rękodzieło. A w pracowni cukierniczej zlokalizowanej na terenie Pałacu i Folwarku Łochów, ciasta i ciastka oraz tradycyjny chleb w piecu opalanym drewnem.
Efekty terapeutyczne jakie przynosi praca osobom zatrudnionym w Fundacji wyznaczają nam kierunek do dalszych działań i napędzają nasz rozwój. Zmiany, jakie obserwujemy u naszych pracowników są niesamowite- po kilku miesiącach to nie są te same osoby: pewni siebie, bardzo samodzielni, dowartościowani, bo chociaż nie znają wartości pieniądza, sam fakt, że partycypują w kosztach utrzymania domu, podnosi ich samoocenę.

Wesprzyj podopiecznych i wylicytuj niepowtarzalną sztukę, kupując pomagasz!

 

Pozostałe aktualności

zobacz wszystkie
Black Weeks u deweloperów w Łodzi
23.11.2020
Ferie z Arche
18.11.2020
Black Friday
18.11.2020