GRUPA ARCHE

I Gala Złotego Wieku

06.02.2023

Kolejny ważny projekt społeczny, który udało nam się zrealizować dzięki Arche Podróże i Stowarzyszeniu Wspólnota Arche.

Prezes grupy Władysław Grochowski nie oszczędza sił i środków na pomoc i wsparcie ważnych dla społeczeństwa inicjatyw, tym razem spotkał się z blisko pół tysiąca osób z całej Polski na I Ogólnopolskiej Gali Złotego Wieku w Arche Hotel Krakowska.

Ogromny wkład w organizację projektu włożyli niezawodni, niezastąpieni ludzie m.in. z Fundacji Leny Grochowskiej, Arche Kraina Zdrowia, Arche Hotel Krakowska, Arche TV, Soczyście Siedlce, Dwór Mościbrody, Arche Inwestycje, Wiesława Kwiatek, ARCHE Hotele.

Projekt poprzez wiele planowanych inicjatyw ma na celu integrację i aktywizację osób, które z racji wieku opuściły zawodową scenę, a wkroczyły w piękny stan "szczęśliwego emeryta" i "szczęśliwej emerytki", którzy jak zwykle o sobie mówią, że już nic nie muszą, a wszystko mogą

Nie da się ukryć, że każdy z nas potrzebuje takich wydarzeń i spotkań, które wypełnią nasze potrzeby w niemal każdym ważnym aspekcie życia.

Z racji trwającego karnawału, postanowiliśmy rozpocząć Projekt Ogólnopolską Galą Złotego Wieku. Nie zabrakło na scenie pięknych gościnnych występów Anny Federczyk, Mieczysława Pernacha, Piotra Huberta Langforda, ARCHE Chóru Złotego Wieku, a także pokazu mody "Dojrzali z Klasą" przygotowanego przez Panią Wiesławę Kwiatek.

Do tańca rozgrzała wszystkich najsławniejsza polska Dj-ka DJ WIKA i Ambitus, a na starcie na wszystkich czekały pyszne witaminowe soki i przekąski przygotowane przez niezastąpione, cudowne Kobiety!
Bożena Polak-Stojanova z Soczyście Siedlce, Monika Drabek z Arche Kraina Zdrowia oraz Małgorzata Borkowska z Dworu Mościbrody.

Goście mogli otulić się także pięknym zapachem olejków eterycznych przywiezionych przez Irminę Solowiej - Dziękujemy Dziewczyny!

Dodatkową niespodzianką dla Gości Gali była wystawa obrazów siedleckich autorek - Elżbiety Kieliszek i Ewy Zborowskiej Buczek, przygotowana przez naszą prezeskę Stowarzyszenia Wspólnota Arche, Monikę Wojciechowską.

Spotkanie poprowadził Mariusz Orzełowski. A całość przygotowała niezawodna Dorota Todorska!

Dziękujemy także pozostałym kolegom i koleżankom z pracy, bez których organizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa w takim wydaniu i z taką klasą.

Pozostałe aktualności

zobacz wszystkie
Konkurs (Nie)zapomniane zabytki - konkurs fotograficzny
PRZEDŁUŻAMY NABÓR WNIOSKÓW W KONKURSIE DO 5 LUTEGO!!!
Wycieczka po Tobaco Park
30 stycznia odbyła się wycieczka po Tobaco Park. W pięknej scenerii spadających płatkó
Zapisy na Paratriathlon
Z nieopisaną radością informujemy, że RUSZYŁY ZAPISY !

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o
aktualnościach, wydarzeniach i promocjach (więcej
informacji)