ARCHE GRUPA

Nowy etap Pałacu i Folwarku Łochów

23.06.2020

Na terenie Pałacu i Folwarku Łochów obecnie realizowana jest kolejna część inwestycji czyli zespół domków jednorodzinnych. Do dyspozycji Gości oddajemy całoroczne domki, łączące w sobie prosty skandynawski styl i klasyczną elegancję.
W kompleksie znajdziemy kilka typów domków, w tym największe z 8 pokojami dwuosobowymi i przestronną jadalnią, klasyczne z 4 sypialniami i klimatycznym salonem oraz przytulne domki drewniane. Wszystkie domki są wyposażone w aneks kuchenny oraz liczne udogodnienia. Dodatkową niespodzianką są kominki, które szczególnie w sezonie zimowym będą uprzyjemniały pobyty Gościom.

Goście korzystający z Domków będą mogli w pełni korzystać z potencjału całego kompleksu i wielu atrakcji na terenie Pałacu i Folwarku Łochów, w tym strefy relaksu ze SPA & Wellness z basenem i brodzikiem dla dzieci, strefy dla dzieci z kącikiem zabaw, zewnętrznym plac zabaw oraz animacjami czy też strefy rekreacji ze sprzętem rekreacyjno - sportowym: rowerami, rowerami wodnymi, kajakami i wieloma innymi.

Zgodnie z hasłem przewodnim ARCHE „Bądź patriotą – inwestuj w Polsce!” w obiekcie realizowana jest również sprzedaż domków w systemie Condo. Inwestycja ta pozwala czerpać z zysków wypracowywanych przez cały hotel oraz korzystać z dodatkowych przywilejów inwestorskich.
Zróżnicowane typy domków pozwolą na możliwość zakupu całego domku, pojedynczego apartamentu z salonem z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką lub pojedynczego apartamentu z łazienką. Domki są w pełni wykończone i umeblowane, tak aby standard wykończenia zapewnił przyszłym użytkownikom wygodę i relaks podczas pobytu.

Skontaktuj się z nami: 500068069

Pozostałe aktualności

zobacz wszystkie
Listek CSR Polityki
17.06.2020
Otwarcie Cukrowni Żnin
01.06.2020
Wypoczywaj za pół ceny
18.05.2020