Aplikacja Arche Hotele

Najlepsze oferty hotelowe w naszej aplikacji

POBIERZ

ARCHE GRUPA

XXII Targi Rękodzieła Artystycznego

12.12.2019

XXII Targi Rękodzieła Artystycznego to cykliczne wydarzenie, które ma na celu zaprezentowanie niepowtarzalnych wyrobów dalekich od sieciówkowych standardów. Targi odbyły się 6-7 grudnia 2019 r. w Parku Handlowym Arche. Oficjalne otwarcie odbyło się w obecności Prezesa Grupy Arche Władysława Grochowskiego, Prezydenta Miasta Siedlce Andrzeja Sitnika, Dyrektora Siedleckiego Stowarzyszenia Wspólnota Polska Jacka Grabińskiego oraz Prezes Stowarzyszenia Wspólnota Arche Moniki Wojciechowskiej.
Podczas otwarcia kolendę "Gore, gwiazdka gore" zaśpiewała Ania Krzemińska, pracownica warsztatu rękodzieła Fundacji Leny Grochowskiej.

W trakcie Targów Rękodzieła Artystycznego gościliśmy wielu Mikołajków z siedleckich przedszkoli na warsztatach prowadzonych przez Fundację Leny Grochowskiej w pracowni ceramicznej.

Jak co roku po Targach Rękodzieła Artystycznego odbył się Wieczór Targowy w Arche Hotelu w Siedlcach. W tym czasie zostały wręczone nagrody w Konkursie Sztuki Nieprofesjonalej Szukamy Nikifora oraz wyróżnienia dla najlepszych wystawców.

Artystycznie wieczór uświetniła Oliwia Spychel w duetach z Mieczysławem Borkowskim oraz Anną Krzemińską.

Pozostałe aktualności

zobacz wszystkie
Nagroda dla Tobaco Park
10.12.2019
Nominacja Tobaco Park
14.11.2019
Wyniki Konkursu Szukamy Nikifora
14.11.2019