Aplikacja Arche Hotele

Najlepsze oferty hotelowe w naszej aplikacji

POBIERZ

ARCHE GRUPA

Kontakt

Arche S.A.
ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa

NIP: 821-163-93-35
REGON: 710021277
KRS: 0000831001

tel.: 22 319 80 80

arche@arche.pl

Biuro Arche w Siedlcach
ul. Brzeska 134, 08-110 Siedlce

tel.: 25  644 14 64, 633 91 94
fax.: 25 644 49 49

siedlce@arche.pl

Arche Restauracje Sp. z o.o.
ul. Myśliwska 9, 07-130 Łochów

NIP: 824-000-30-54
KRS: 0000317505

 

 

 



Biuro sprzedaży deweloperskiej - sprzedaż mieszkań, inwestycje w systemie condo

ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa
budynek Hotelu Puławska Residence


Magdalena Sidorowicz

Kierownik Działu Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
536 862 661, 22 319 80 85
mail: msidorowicz@arche.pl


Andrzej Wojtaszewski
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 501 131 946, 022 319 80 85
e-mail: awojtaszewski@arche.pl


Artur Sotomski

Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 570 850 219, 22 319 80 85
e-mail: asotomski@arche.pl

 

 

 

Biuro czynne
Pn. - Pt. w godz: 8 - 19


Robert Pelchner

Specjalista Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych, Biuro Hotel Poloneza, ul. Poloneza 87 Warszawa
535 457 973
mail: rpelchner@arche.pl

Artur Małek
Specjalista Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych, Biuro Hotel Lublin, ul. Zamojska 30
531 486 215
mail: amalek@arche.pl 

Kontakt
Sprzedaż pokoi hotelowych w systemie condo
tel. 500 068 069, arche@arche.pl

Sprzedaż mieszkań
tel. 530 250 000, arche@arche.pl

 



Centralny dział sprzedaży Arche Hoteli

Sabina Kowalkow-Paśnik
Dyrektor sprzedaży i marketingu
e-mail: skowalkow@arche.pl

 

Sylwia Pawłowska
Key account manager
tel. 531 489 597
e-mail: spawlowska@arche.pl

Marta Kicka
Key account manager
tel. 531 493 318
e-mail: mkicka@arche.pl

Marcin Włodarczyk
Sales Manager
tel. 531 279 368
e-mail: mwlodarczyk@arche.pl

 


 

Inspektor ds. danych osobowych
Piotr Janiszewski
e-mail: rodo@arche.pl