GRUPA ARCHE

Kontakt

Arche S.A.
ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa

NIP: 821-163-93-35
REGON: 710021277
KRS: 0000831001

tel.: 22 319 80 80

arche@arche.pl

 

Biuro Arche w Siedlcach
ul. Brzeska 134, 08-110 Siedlce

tel.: 25  644 14 64, 633 91 94
fax.: 25 644 49 49

siedlce@arche.pl

Arche Restauracje Sp. z o.o.
ul. Myśliwska 9, 07-130 Łochów

NIP: 824-000-30-54
KRS: 0000317505



Biuro sprzedaży deweloperskiej

ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa
budynek Hotelu Puławska Residence

ul. Kamińskiego 20 m 3,
05-850 Ożarów Mazowiecki

ul. Kopernika 62
90-553 Łódź

 

Biuro czynne
Pn. - Pt. w godz: 8 - 19

 

Magdalena Sidorowicz
Dyrektor Sprzedaży Nieruchomości

tel. 536 862 661, 22 319 80 85
mail: msidorowicz@arche.pl

Sprzedaż pokoi hotelowych w systemie Arche
tel. 500 068 069, arche@arche.pl

Sprzedaż mieszkań
tel. 530 250 000, arche@arche.pl

 



Sprzedaż mieszkań

Monika Nessel
Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
tel. 512 110 823
mail: mnessel@arche.pl

 

Marzena Jagielska
Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
tel. 530 266 083
mail: mjagielska@arche.pl

Bożena Leszczyńska
Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
tel. 507 113 114
mail: bleszczynska@arche.pl

 

Katarzyna Lubowicka
Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
tel. 505 104 023
mail: klubowicka@arche.pl

 

Julita Marczuk
Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
tel. 506 108 109
mail: jmarczuk@arche.pl

 

Małgorzata Podobińska
Dyrektor oddziału w Łodzi 
tel: 500 067 068
mail: mpodobinska@arche.pl

 



Sprzedaż inwestycji w systemie Arche

Andrzej Wojtaszewski
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 501 131 946, 022 319 80 85
mail: awojtaszewski@arche.pl

 

Artur Sotomski
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 570 850 219, 22 319 80 85
mail: asotomski@arche.pl

 

Robert Pelchner
Specjalista Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 535 457 973
mail: rpelchner@arche.pl

 

Marta Malinowska
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 536 453 276, 22 319 80 85
mail: mmalinowska@arche.pl

 

Agnieszka Banaszkiewicz
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 531 486 215
mail: abanaszkiewicz@arche.pl

 

Krystyna Sochoń
Dział Sprzedaży Lokali Inwestycyjnych
tel. 537 863 840
mail: ksochon@arche.pl

 

Ewa Mielnicka-Cekała
Key Account Manager
tel. 504 133 144
mail: emielnicka@arche.pl

 

Dawid Krakowski
Key Account Manager
tel. 535 307 710
mail: dkrakowski@arche.pl

 



Centralny Dział Sprzedaży i Marketingu Arche Hoteli

Kamil Maciąg
Dyrektor Centralnego Działu Sprzedaży i Marketingu
mail: kmaciag@arche.pl

 

Paulina Czerwińska
Sales Manager, Centralny Dział Sprzedaży
konferencje, bankiety, integracje
tel. 531 279 368
mail: pczerwinska@arche.pl

Przemysław Nowak
Sales Manager, Centralny Dział Sprzedaży
umowy korporacyjne, grupy turystyczne
tel. 570 593 557
mail: przemyslawnowak@arche.pl

 

Kontakt do mediów
tel. 501 677 676
mail: mkrupa@arche.pl

 

 


 

Arche Prefabrykacja
ul. Brzeska 130a,
08-110 Siedlce
tel. 25 644 14 64 w. 115
prefabrykacja@arche.pl

 

ARCHE Pracownia Rewitalizacja Mebli
ul. Brzeska 130a
08-110 Siedlce
tel. 25 644 14 64
mail: rewitalizacjamebli@arche.pl

 

Arche Meblarnia
ul. Brzeska 134
08-110 Siedlce
tel. 507 184 793
mail: meblarnia@arche.pl

 


 

 

Inspektor ds. danych osobowych
Piotr Janiszewski
mail: rodo@arche.pl

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami
i wydarzeniami z życia Arche i naszych obiektów!